• Požadované bezpečnostní otisky nebyly odeslány nebo jsou neplatné. Nejčastější příčinou je vypršení sezení z důvodu Vaší dlouhé neaktivity. Opakujte prosím akci znovu.

Přehled akcí pro 16. 9. 2019

 • Funkční trénink (outdoor)

  07.00 - 08.00


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

  Proč si po ránu nedat trochu do děla a naběhnout do nového dne nabití pozitivní energií? Ať hledáš vhodný doplňující trénink k běhu, či se připravuješ na běh s překážkami, tréninky se Simonou jsou tím správným krokem k posílení středu těla a zlepšení celkové stability.

  Každý trénink je jedinečný, dle počasí kombinujeme indoor a outdoor variantu:

  • outdoor varianta kombinace běhu (5-6 km max) a 2-3 bloků funkčního tréninku zahrnujícího posilování převážně s vlastní vahou, plyometrická cvičení, cvičení na stabilizaci středu (HSS).
  • indoor varianta – zaměření na silovou přípravu s využítim pomůcek (KB, činky, multipress, gymball), opět v kombinaci s cardio cvičením a plyometrií
  • v obou variantách je zahrnutých několik (cca 4-5) „benchmarkových“ tréninků, které 2-3 do roka opakujeme

   Je nutné, aby každý byl schopný uběhnout minimálně 1,5km v kuse rychlostí 6min/km.

  Účast na lekci je možná pouze po předchozí registraci

  Členové PIM Běžeckého klubu: Zdarma

  Trenér: Simona Černá

  Požadavek: 1,5 km souvislého běhu tempem alespoň 6 min / km


  Jednotlivý vstup: 200 Kč

 • Eco Mattoni FreeRun

  18.45 - 20.00


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

  Proběhni se a pomáhej!

  Milujete večerní vyběhnutí a nevadí vám aktivita navíc? Vyražte s námi od 9. září každé pondělí z Running mallu na stále více populární Plogging Runs do blízké Stromovky. Stačí si najít termín ECO Mattoni FreeRunu v našem kalendáři a rádi vás přijmeme mezi nás.

  Plogging Run, který zažil svůj enormní vzestup před třemi lety ve Švédsku, zavádíme ve spolupráci s firmou Mattoni.  Právě sběr pohozených plastových lahví je jedním z hlavních cílů Plogging Run. Ač se stav v přírodě pomalu zlepšuje, plastového odpadů je stále v městských parcích velké množství. 

  A proč při běhu neudělat nějaký ten pohyb navíc? Dřepy nikomu neublíží. Právě naopak, během 30 minutového výběhu díky netradičnímu vloženému pohyby spálíte víc kalorií.

  „Plogging je trendy a zábavný zároveň. Děláte něco pro sebe i okolí kolem vás. Oblíbený park zanecháte v lepším stavu, než byl před vaší návštěvou. Stačí vám k tomu kvalitní běžecké boty a pytel v ruce. Zlepšete své zdraví, fyzickou kondici i životní prostředí,“ burcuje Kateřina Baudyšová, vedoucí Running Mall.  

  Popularita „Ploggingu“ v Evropě a Severní Americe každým rokem roste. Běžci od studentů až po zkušené matadory vyráží do přírody s chutí na dobrý skutek. Přidej se i ty!

   

  Trénink: Anna Vitoušová, Michaela Solničková a Pavel Geschmay

  Entry is free for everyone (with no entitlement to Running mall member benefits)

Zpět do kalendáře akcí