• Požadované bezpečnostní otisky nebyly odeslány nebo jsou neplatné. Nejčastější příčinou je vypršení sezení z důvodu Vaší dlouhé neaktivity. Opakujte prosím akci znovu.

Eco Mattoni FreeRun

30. 9. 2019
18.45 - 20.00


Místo konání: Running Mall

Registrovat Zpět do kalendáře

Proběhni se a pomáhej!

Milujete večerní vyběhnutí a nevadí vám aktivita navíc? Vyražte s námi od 9. září každé pondělí z Running mallu na stále více populární Plogging Runs do blízké Stromovky. Stačí si najít termín ECO Mattoni FreeRunu v našem kalendáři a rádi vás přijmeme mezi nás.

Plogging Run, který zažil svůj enormní vzestup před třemi lety ve Švédsku, zavádíme ve spolupráci s firmou Mattoni.  Právě sběr pohozených plastových lahví je jedním z hlavních cílů Plogging Run. Ač se stav v přírodě pomalu zlepšuje, plastového odpadů je stále v městských parcích velké množství. 

A proč při běhu neudělat nějaký ten pohyb navíc? Dřepy nikomu neublíží. Právě naopak, během 30 minutového výběhu díky netradičnímu vloženému pohyby spálíte víc kalorií.

„Plogging je trendy a zábavný zároveň. Děláte něco pro sebe i okolí kolem vás. Oblíbený park zanecháte v lepším stavu, než byl před vaší návštěvou. Stačí vám k tomu kvalitní běžecké boty a pytel v ruce. Zlepšete své zdraví, fyzickou kondici i životní prostředí,“ burcuje Kateřina Baudyšová, vedoucí Running Mall.  

Popularita „Ploggingu“ v Evropě a Severní Americe každým rokem roste. Běžci od studentů až po zkušené matadory vyráží do přírody s chutí na dobrý skutek. Přidej se i ty!

 

Coaches: Anna Vitoušová, Michaela Solničková a Pavel Geschmay

Entry is free for everyone (with no entitlement to Running mall member benefits)