• Požadované bezpečnostní otisky nebyly odeslány nebo jsou neplatné. Nejčastější příčinou je vypršení sezení z důvodu Vaší dlouhé neaktivity. Opakujte prosím akci znovu.

Přehled akcí pro 23. 9. 2019

 • Běžecké posilování

  18.00 - 19.00


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

  Indoor posilování core a středu těla v naší Running Mall Sport lounge.

  Každý běžec by měl mít kompenzační cvičení a posílení středu těla aby mohl podávat lepší a lepší výkony. Můžete to zkusit s námi.

   

  Trenér: Vilém Bendl

  Členové Running Mall: Zdarma

  Jednotlivý vstup: 200 Kč

  První vstup zdarma

 • Eco Mattoni FreeRun

  18.45 - 20.00


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

  Proběhni se a pomáhej!

  Milujete večerní vyběhnutí a nevadí vám aktivita navíc? Vyražte s námi od 9. září každé pondělí z Running mallu na stále více populární Plogging Runs do blízké Stromovky. Stačí si najít termín ECO Mattoni FreeRunu v našem kalendáři a rádi vás přijmeme mezi nás.

  Plogging Run, který zažil svůj enormní vzestup před třemi lety ve Švédsku, zavádíme ve spolupráci s firmou Mattoni.  Právě sběr pohozených plastových lahví je jedním z hlavních cílů Plogging Run. Ač se stav v přírodě pomalu zlepšuje, plastového odpadů je stále v městských parcích velké množství. 

  A proč při běhu neudělat nějaký ten pohyb navíc? Dřepy nikomu neublíží. Právě naopak, během 30 minutového výběhu díky netradičnímu vloženému pohyby spálíte víc kalorií.

  „Plogging je trendy a zábavný zároveň. Děláte něco pro sebe i okolí kolem vás. Oblíbený park zanecháte v lepším stavu, než byl před vaší návštěvou. Stačí vám k tomu kvalitní běžecké boty a pytel v ruce. Zlepšete své zdraví, fyzickou kondici i životní prostředí,“ burcuje Kateřina Baudyšová, vedoucí Running Mall.  

  Popularita „Ploggingu“ v Evropě a Severní Americe každým rokem roste. Běžci od studentů až po zkušené matadory vyráží do přírody s chutí na dobrý skutek. Přidej se i ty!

   

  Trenéři: Anna Vitoušová, Michaela Solničková a Pavel Geschmay

  Entry is free for everyone (with no entitlement to Running mall member benefits)

Zpět do kalendáře akcí