Přehled akcí pro 2. 5. 2019

 • Tisková konference „BĚHÁNÍ POMÁHÁ“

  11.00 - 12.00


  Místo konání: Running mall
  Akce je veřejná

  Tisková konference „BĚHÁNÍ POMÁHÁ“ se koná u příležitosti jubilejního 25. ročníku Volkswagen Maratonu Praha.

  Na tiskové konferenci promluví za RunCzech ředitel závodu Václav Skřivánek a představí vizi - Volkswagen Maratonský víkend není jen o maratonu.
  Po něm se ujme slova Lukáš Ondřej z neziskové organizace Světlo pro svět. Svůj osobní příběh s námi bude sdílet překladatel a novinář René Kujan, který se k běhání vrátil po vážné autohavárii a klavírní virtuóz Michal Rezek, jenž je po těžké operaci srdce.
  Dalším hostem tiskové konference je Lucie Křížková, ambasadorka společnosti Kaufland. Bývalá Miss České republiky se účastní sobotního dm rodinného běhu v pražské Stromovce.

  Pokud se chcete konference zúčastnit, zažádejte o akreditaci pomocí tohoto formuláře.

 • Trénink PIM Běžeckého klubu

  17.30 - 19.00


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

 • Mattoni FreeRun Letná

  18.00 - 19.15


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

  Mattoni Freerun  = pětikilometrová trasa certifikována Českým atletickým svazem, na které vás kouč uvede do základů běžeckého tréninku - rozcvičení, běžecké abecedy či správnému protažení.  

  Navíc se můžete těšit nejenom na skvělý běžecký tým, ale i na speciální běžecké eventy vytvářené jednotlivými skupinami.

  Samozřejmostí je po doběhu pitný režim Mattoni.

   

  Bližší informace na FB stránkách skupin.

   

  Trenéři: Lucie a Petra

 • Jóga

  19.30 - 20.30


  Místo konání: Running Mall
  Akce je veřejná

  V hodinách jógy se protáhnete, posílíte svaly, zklidníte a zrelaxujete. Napojíte se sami na sebe. K tomu vám dopomůže koncentrace na dech, zaměření se dovnitř a správně provedené pozice. V dnešní době člověk pořád někam spěchá, jóga nás učí se zastavit a být v přítomném okamžiku. Při pravidelném praktikování uvidíte kladné výsledky na vaše tělo, mysl a duši.  

  Upozornění pro další návštěvníky Running Mallu: po dobu trvání lekce běžecké jógy je Sport Lounge uzavřen. Udržujte klid, prosím.

  Trenér: Helena McAlorum

   

  Členové PIM Běžeckého klubu: Zdarma

  Jednotlivý vstup: 200 Kč

  První vstup zdarma.

Zpět do kalendáře akcí