Úvod » Běžecké tréninky » Novinky

TRÉNUJ EFEKTIVNĚ!

Zjistili jsme, že běžci mnohokrát trénují neefektivně, příliš moc, příliš málo či nárazově. Často se pak zastaví na určitém stupni výkonnosti a dále se nedostanou.

Neplýtvej čas tréninkem, který nepřinese maximální efekt. Využij naší speciální nabídky přímo pro tebe, zlepši si kondici před závodem a užij si nejen závody RunCzech s úsměvem v cíli.
 
Za 1 000 Kč dostaneš od nás sérii 10-ti tréninků v běžeckém centrum Running Mall. Vybírat můžeš ze základních typů tréninků jakým jsou běžecká abeceda, fartlek, pyramidový trénink, technika běhání v kopcích a tempový trénink.

Chceš trénovat efektivně?

Čti dál!

Tréninky koncipujeme tak, že si na své přijde každý. Od úplného začátečníka až po každodenního běžce, který se nebojí běhat třeba do práce, do školy nebo za holkami:-) Trénuje se ve skupině, nicméně pokud raději běháš sám, můžeš. Rádi poradíme.

Své věci si můžeš uschovat v zázemí našeho běžeckého centra. Skřínky a sprchy jsou samozřejmostí. Po běhání se protahujeme v našem běžeckém fitku a potřebné tekutiny doplňujeme na našem nealkoholickém běžeckém baru. Existuje snad něco lepšího? :-)

Je to jednoduché. Zaregistruj do klubu na www.runningmall.cz a zaškrtni možnost 10 vstupů. Poté obržíš potvrzovací email a informace o platbě.

Pak stačí dorazit na jakýkoliv trénink z našeho kalendáře a vše s tebou osobně probereme. Kalendář nalezneš na našem webu www.runningmall.cz.

Výběr lekcí je jen na tobě. Vstupy můžeš čerpat libovolně po dobu tří měsíců od tvé první návštěvy.
 
Pojď do toho s námi! Těšíme se na tebe!
 
Tvůj Running Mall
Běžecké centrum v běžeckém srdci Prahy - mezi Stromovkou a Letnou