Úvod » Běžecké tréninky » Novinky

Speciální výběh s Petrem Koukalem Běžíš? Volíš!

Stále bádáš, jak na volby? Máš volný čtvrteční večer? Připoj se společně s Running Mall a Mattoni FreeRun na výběh Běžíš? Volíš!.

Předvolební kampaně vrcholí a nátlak na voliče roste. To může být stresující zejména pro voliče nováčky, kteří mají letos zažít své "poprvé". Nápomocný jim může být Running Mall, který společně s Institutem politického marketingu přichází s akcí Běžíš? Volíš!, která je součástí kampaně Tvoje poprvé.

Jedním z ambasadorů kampaně Tvoje poprvé je také Petr Koukal, se kterým den před otevřením volebních místností vyběhneme směrem na Letnou. Tempo výběhu bude "povídací". Vítáni jsou všichni, nejen prvovoliči, ale také pravidelní běžci. Nezapomeň si s sebou vzít volební obálku, se kterou se všichni před výběhem vyfotíme.

KDY: čtvrtek - 19. října - výběh z Running Mall
VSTUP : ZDARMA
CO S SEBOU? Běžecké oblečení, boty a volební obálku. K dispozici jsou šatny se sprchou (ručník a mýdlo dostaneš od nás) a zamykatelnými skříňkami v Running Mallu. 

Další informace na FB eventu.

 

Takže co budeš dělat ve čtvrtek večer?

Běhej s námi, Running Mall.

 

Běžecké  a funkční tréninky pod vedením profesionálních trenérů, masáže, běžecká diagnostika spousty dalšího. To vše je součástí PIM běžeckého klubu.