Úvod » Běžecké tréninky » Novinky

Novinky

 • Běžecká jóga 7.1. odpadá

  Trénink běžecké jógy je dnes z důvodu nemoci zrušen, děkujeme za pochopení.

 • Nový rok – nová výzva

  Chceš začít pravidelně běhat, zlepšit si kondici a vytvarovat postavu? Speciální fit balíček pro ženy a muže jsme připravili právě pro tebe! Vyběhni do nového roku společně s námi a nech si poradit od zkušených odborníků.

 • Novoroční dárky v PIM Běžeckého klubu aneb 6 + 1 důvod, proč být s námi

  Sliby se mají plnit i po Vánocích. V předvánočně laděném příspěvků jsme se zmínili o haldě novoročních běžeckých dárků, které na vás čekají v Running Mallu.

 • „Elitní masáže“ od nového roku v Running Mallu!

  Ať už potřebujete namasírovat svaly unavené náročným tréninkem či ze sebe sestřást každodenní pracovní stres, pod rukama zkušených odborníků v Running Mallu si budete připadat jako ty nejzářivější běžecké hvězdy.

 • (O)běžník - (Před)vánoční nadílka v Running Mallu

  Nebudu vám tady do středy zpívat koledy. Nebylo by to vtipné. A už vůbec hezké. Nadcházející svátky klidu a míru přece slouží především duševnímu ztišení se a daru pobýti se sobě blízkými. Pro dny nejbližší se v našem klubu takových šancí nachomýtne, jak by řekli bratři Slováci, neúrekom.

 • E-shop adidas running - PIM Store je tu!

  Hrdě vám představujeme další novinku běžeckého centra Running Mall. V unikátním e-shopu naleznete více než 500 běžeckých produktů značky adidas.

 • (O)běžník Běžecká zima občas studí, ale není zlá

  A je to tady. V metropoli udeřila ZIMA. Lid pražský šílí nad pouliční ledovou krustičkou, kvůli namrzlým tramvajovým trolejím svolali na magistrátě krizový štáb. Chodci ochotně vystavují své notoricky přednaštvané obličeje do kamer s otázkou, jak je tohle jenom možný, že prvního prosince mrzne a sněží!

 • Tabata fakt není pečivo od Benátek

  Máme tu vrcholně záživnou náplň pro váš čtvrteční večer (čtvrtý prosincový den). Slyšeli jste už o tabatě? Kdepak italské pečivo, k tomuto svádí jen ciabattě poněkud podobný sled písmenek. Tabata je původem japonské cvičení. Pro atlety připravující se na olympiádu jej vymyslel lékař Izumi Tabata.

 • dm challenge: Zkusíte to jako Sandra s Lenkou?

  Spousta osobitých lidí je mezi běžci, s nimiž se dnes a denně potkáváte při klubových trénincích v Running Mallu. Chemik, neurochirurg, ředitelka školy, konstruktér... Od listopadu se s námi připravují i dvě mladé dámy, jež zdobí krásný cíl. Lenka Trdá a Sandra Jounová si usmyslely rozběhat nejenom samy sebe. Jakožto tváře projektu „dm challenge“ chtějí ukázat cestu zdravějšího životního stylu i zástupům dalších žen.

 • Pozdrav od Jerrela Fellera

  Ahoj! Jmenuji se Jerrel Feller. Je mi 27 let. A od Nového roku budu vaším osobním trenérem v Running Mallu.

1 2 3 11 12 13 14 15