Úvod » Běžecké tréninky » Novinky

Novinky

 • ​Běžci, Praha volá!

  Nabídka volného jednorázového vstupu do Running Mallu pro přespolní vytrvalce

 • Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí... I do Running Mallu

  A je to tady zase. Zima, chlad a časná tma, pracovní resty, předsluhování mezisváteční dovolené, sháňka po krabicích s mašlí, shon, stres. Dost! Před šílenstvím předvánočního konzumu utečte do přirozeněji adventního Running Mallu. I my však pro vás máme pár dárků.

 • Zažij první seznamovací běžeckou školu v Running Mallu

  Poznej 20-30 lidí, kteří milují běhání. Pod vedením trenéra vyběhneš do Letenských sadů. Trenér ti pomůže s běžeckou technikou, poradí, jak běhat správně a jak posouvat svou výkonnost. Máš možnost zapůjčit si běžecké boty Addidas BOOST a k dispozici veškeré zázemí Running Mallu (šatna, sprchy, ručník). Po tréninku se blíž seznámíš s 20-30 běžeckými nadšenci, zahraješ si seznamovací hry a pobavíš se.

 • Kohák, lázně nebo nový začátek, to je listopad v Running Mallu

  Podzim vnímá spousta lidí jako depresivní období. Denního světla ubývá, s plískanicemi je tomu zcela opačně, o slovo se hlásí za nehty lezoucí zima. Řada běžců dokonce ukládá svoji zálibu k ledu s tím, že je stejně po sezóně, tak co.

 • Jacob v Running Mallu

  Zeptej se na cokoliv Jakuba Bíny, moderátora pořadu Zpátky na Vrchol na Stream.cz. Ve čtvrtek bude v Running Mallu odpovídat na otázky z chatu na RunBlue.cz

 • Říjen v Running Mallu: Stojí vůbec zato chodit domů?

  Už je to tady zase. I ten nejpovrchnější pohled na kalendář PIM Běžeckého klubu odhaluje, že v některé dny nám pomalu přestávají stačit políčka. Tréninků i dalších dobrých důvodů být při tom utěšeně přibývá.

 • Prvního ročníku vzpomínkového Běhu Zane Bransona se zúčastní i oba vítězové Birell Grand Prix Praha

  Není den, kdy by z Running Mallu nevybíhaly skupiny běžců. Běh v úterý 8. září však bude výjimečný.

 • Podzim v Runnig Mallu: Na půl za půl, Women for Women

  V Running Mallu se něco děje. Pořád.

 • Zaběhněte i na runblue.cz

  Žádný strach, že nebude co číst. Je nám potěšením přivítat v rodině spřízněných, běhu nakloněných běhů stránky runblue.cz. Proč tato zpráva visí zrovna tady?

 • Když si běžec sedne, je to vždycky svátek

  I běžec kovaný stovkami a tisíci kilometrů si jednou za čas potřebuje sednout. Třeba i jen na chvilku, večer. Zejména, pokud se tak stane v kruhu nejbližších a blízkých přátel, po dobrém běhu, u dobrého jídla a pití, pravděpodobnost prožití všem smyslům lahodícího zážitku je vysoká.

1 2 3 9 10 11 12 13 14 15