Úvod » Běžecké tréninky » Novinky

Novinky

 • Borec měsíce září

  Po prázdninové přestávce pokračujeme ve vyhlašování nejzajímavějších počinů toho kterého měsíce.

 • Profesia days

  Všichni někam běžíme. Pokud ale chcete změnit svoji práci, je nejvyšší čas doběhnout si 12. - 13. 10. 2016 na výstaviště PVA EXPO Letňany na pracovní veletrh Profesia Days 2016 a setkat se osobně se zaměstnavateli. Změňte nejen svoji práci, ale i svůj život.

 • Vivobar běžecký den, to je pohodová sobota v Running Mallu

  Běh a jídlo patří k sobě. A k sobotě pro změnu zase setkání s přáteli, ať už s těmi odvěkými či dosud nepoznanými. Patnáctým říjnovým dnem se tohle všechno spojí. Ve spolupráci s naším partnerem pro vás na sobotu patnáctého října připravujeme Vivobar běžecký den v Running Mallu.

 • Sedět v říjnu doma by byl těžký běžecký hřích

  Měsíc zlátnoucího stromoví je náklonný běhu jako málokterý jiný. Srpnově-zářijová vedra pominula, ani tuhý mráz ještě nehrozí. A paleta říjnových tréninků PIM Běžeckého klubu je stejně pestrá jako sluncem zalitá podzimní Stromovka.

 • Rozhovor s Kristiinou Mäki

  Dva kilometry uběhne za 5:42 minuty, tři za 8:51 a držitelkou českého národního rekordu s časem 15:35 je i na „pětce“. Kristiina Mäki nicméně do budoucna pomýšlí i na silniční závody. Už v sobotu poprvé běžela Birell Grand Prix. A vůbec ne špatně. Při vynucené neúčasti Evy Vrabcové-Nývltové proťala cílovou pásku jako první.

 • Běžecké slavnosti, týden první: Mareš, Kreisinger, Mäki, Homoláč i zavíračka v Kmotře

  Bezmála deset tisíc běžců se prohnalo minulý týden branami Running Mallu. Při příležitosti dvouzávodu Birell Grand Prix a Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem jsme připravili Běžecké slavnosti plné zajímavých běžeckých setkání. Co všechno se přihodilo v prvním ze dvou týdnů?

 • I běh si zaslouží své slavnosti – těšíme se na vás!

  Pivo, med, víno, čerstvě sklizená pšenice, ba i kupříkladu brambory. Tohle všechno se ve vlastech českých stává předmětem slavností.Ostatně, proč ne, vždyť radovat se z toho, co máme rádi, co nám činí potěšení, je lidské.

 • Od září běháme s Honzou Kreisingerem. A vy?

  Vážení přátelé, v zářijovém, již brzy zveřejněném kalendáři PIM Běžeckého klubu se nám opakuje jedno slovo. Vyskytuje se až příliš často na to, aby to byla nějaká náhoda. Ano, všichni, doopravdy všichni by měli vědět, co to slovo znamená a proč se vlastně opakuje.

 • Ve dvou se to lépe táhne

  Ať jde už o práci, vztahy, přátelství nebo třeba i o běh, ve dvou se to lépe táhne! Chceš vědět proč?

 • Borec měsíce června (a kdyby jenom něho)

  Adéla Stráská

1 2 3 6 7 8