Úvod » PIM Běžecký klub » Novinky

Novinky

 • Od září běháme s Honzou Kreisingerem. A vy?

  Vážení přátelé, v zářijovém, již brzy zveřejněném kalendáři PIM Běžeckého klubu se nám opakuje jedno slovo. Vyskytuje se až příliš často na to, aby to byla nějaká náhoda. Ano, všichni, doopravdy všichni by měli vědět, co to slovo znamená a proč se vlastně opakuje.

 • Ve dvou se to lépe táhne

  Ať jde už o práci, vztahy, přátelství nebo třeba i o běh, ve dvou se to lépe táhne! Chceš vědět proč?

 • Borec měsíce června (a kdyby jenom něho)

  Adéla Stráská

 • Kdo chce v létě běhat, Running Mall si vždycky najde

  Prázdninový čas má hodně co do sebe i z čistě běžeckého pohledu. Tréninky odkloněné kvůli případnému hicu na sedmou hodinu podvečerní klidně mohou být sebenáročnější. Trocha toho potu a sdílení dobrovolné dřiny v milosrdném stínu parkového stromořadí mísícím se s nenápadným soumrakem přece nezapře svoje kouzlo.

 • Léto, jak má být. I dnes večer

  Léto budiž proběháno, to znamená pochváleno. My budeme „chválit“ jaksepatří od teď až do listí opadu. A pak to začne nanovo...

 • Borec měsíce května

  Tentokrát bude oněch Borců s velkým B hned několik. Vlastně bychom mohli tuto rubriku dočasně přejmenovat na Nezmaři.

 • Borec měsíce dubna

  Zdravíme všechny členy PIM Běžeckého klubu, ty budoucí a jeho i jejich přátele nevyjímaje. Rozhodli jsme se ještě více povzbudit vaši chuť do pravidelného tréninku i po zdravém sebepřekonání se při závodech. S okamžitou platností budeme pravidelně vyhlašovat borce měsíce, začínáme logicky dubnem.

 • Květen v PIM Běžeckém klubu: Před závodem, za závodem nikdo nesmí stát. Natož pak ležet doma

  Tak, co. Ležíte před maratonem doma, jakože raději pošetříte síly? Není to škoda? Je. I odpočinek – ať už před velkým závodem či po něm – má přece zůstat aktivní, což rozhodně neznamená nechat kopyta věčně věků vytrčená vzhůru.

 • Březen v Running Mallu: Závodnické trepky připravit, pozor, start!

  Možná, že jsme kdesi uprostřed dlouhých, sychravých zimních večerů pomalu ztráceli víru, že se TO jednou změní. Ta chvíle se blíží. Rozvláčné, sychravé období vyplněné především nezbytnou lopotou ve tmách dostupuje vrcholu. Na dohled je čas, kdy všechno tohle úsilí vyneseme zúročit na denní světlo. Startovní pistole je nabitá, jarní závodní sezóna už čeká.

 • Běhej se psem - tréninky pro začátečníky

  Sdílení běžeckých zážitků s vaším psem nabírá na oblibě. V rámci spolupráce s provozovatelem internetového portálu www.behejsepsem.cz pro vás připravujeme během nejbližších dvou měsíců čtveřice společných tréninků.

1 2 3 5 6 7