Úvod » PIM Běžecký klub » Novinky

Novinky

 • Borec měsíce dubna

  Zdravíme všechny členy PIM Běžeckého klubu, ty budoucí a jeho i jejich přátele nevyjímaje. Rozhodli jsme se ještě více povzbudit vaši chuť do pravidelného tréninku i po zdravém sebepřekonání se při závodech. S okamžitou platností budeme pravidelně vyhlašovat borce měsíce, začínáme logicky dubnem.

 • Květen v PIM Běžeckém klubu: Před závodem, za závodem nikdo nesmí stát. Natož pak ležet doma

  Tak, co. Ležíte před maratonem doma, jakože raději pošetříte síly? Není to škoda? Je. I odpočinek – ať už před velkým závodem či po něm – má přece zůstat aktivní, což rozhodně neznamená nechat kopyta věčně věků vytrčená vzhůru.

 • Březen v Running Mallu: Závodnické trepky připravit, pozor, start!

  Možná, že jsme kdesi uprostřed dlouhých, sychravých zimních večerů pomalu ztráceli víru, že se TO jednou změní. Ta chvíle se blíží. Rozvláčné, sychravé období vyplněné především nezbytnou lopotou ve tmách dostupuje vrcholu. Na dohled je čas, kdy všechno tohle úsilí vyneseme zúročit na denní světlo. Startovní pistole je nabitá, jarní závodní sezóna už čeká.

 • Běhej se psem - tréninky pro začátečníky

  Sdílení běžeckých zážitků s vaším psem nabírá na oblibě. V rámci spolupráce s provozovatelem internetového portálu www.behejsepsem.cz pro vás připravujeme během nejbližších dvou měsíců čtveřice společných tréninků.

 • První trénink #YellowRibbonRun již zítra!

  Na trať Volkswagen Maratonu Praha se letos s mottem „Uteč předsudkům!“ postaví netradiční štafety. Budou složené z vězňů, bývalých odsouzených, příslušníků vězeňské služby, zástupce kanceláře ombudsmana a ředitelů velkých firem.

 • David Chrištof v Running Mallu

  Přijďte na seminář s Davidem Chrištofem, běžcem který probéhl nejen celé USA, ale i celý svět pro nezávadnou pitnou vodu do míst, kde jí je nedostatek. Součástí bude také výběh v rámci Běžecké školy Prahy 7.

 • FoodIN Truck u Running Mallu

  Před i po Valentýnském běhu budete mít možnost se občerstvit ve FoodIN Trucku, který bude zaparkován před Running Mallem.

 • Run Responsibly - Blog Alexandra Friče

  Trénink na maraton zkomplikoval zvrtnutý kotník. Není nad to, když má člověk jasný plán a cíl a vše se daří jak má. Radost, naplnění a výsledky. Tak takto můj start přípravy na maraton rozhodně nevypadá…

 • Run Responsibly - Blog Jindřicha Galla

  Od běžeckých bot mě drží rýmička. Ode dne, kdy jsem se zúčastnil zahájení iniciativy Run Responsibly v rehabilitačním a fyzioterapeutickém centru Be Balanced, uplynuly již 3 týdny, a tak přišel i čas na první sebereflexi.

 • Run Responsibly - Blog Alice Hankové

  Jsem orvaná jako borůvka, ale pocity jsou super.

1 2 3 4 5 6